BSC032N04LSATMA1
Productnummer DigiKey
BSC032N04LSATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC032N04LSATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC032N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC032N04LSATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 21A/98A TDSON
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 21 A (Ta), 98 A (Tc) 2,5W (Ta), 52W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-6
EDA/CAD-modellen
BSC032N04LSATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
25 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1800 pF @ 20 V
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 52W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-6
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,2mOhm @ 50A, 10V