BSC035N10NS5ATMA1
Productnummer DigiKey
BSC035N10NS5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC035N10NS5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC035N10NS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC035N10NS5ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 100A TDSON
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 100 A (Tc) 2,5W (Ta), 156W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-7
EDA/CAD-modellen
BSC035N10NS5ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 115µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
87 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
6500 pF @ 50 V
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 156W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-7
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,5mOhm @ 50A, 10V