BSC050N10NS5ATMA1
Productnummer DigiKey
448-BSC050N10NS5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BSC050N10NS5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BSC050N10NS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC050N10NS5ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 16A/100A TDSON
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 16 A (Ta), 100 A (Tc) 3W (Ta), 136W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-7
EDA/CAD-modellen
BSC050N10NS5ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 72µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
61 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4300 pF @ 50 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
3W (Ta), 136W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-7
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
5mOhm @ 50A, 10V