BSC152N15LS5ATMA1
Productnummer DigiKey
448-BSC152N15LS5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BSC152N15LS5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BSC152N15LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC152N15LS5ATMA1
Beschrijving
TRENCH >=100V
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 150 V 8,9 A (Ta), 55 A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
15,2mOhm @ 29A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
2,3V @ 60µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
29 nC @ 10 V
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2000 pF @ 75 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 96W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
150 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V