BSC196N10NSGATMA1
Productnummer DigiKey
BSC196N10NSGATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC196N10NSGATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC196N10NSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC196N10NSGATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 8.5A/45A TDSON
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 8,5 A (Ta), 45 A (Tc) 78W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-1
EDA/CAD-modellen
BSC196N10NSGATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 42µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
34 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2300 pF @ 50 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
78W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V