BSC252N10NSFGATMA1
Productnummer DigiKey
BSC252N10NSFGATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSC252N10NSFGATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC252N10NSFGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSC252N10NSFGATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 7.2A/40A TDSON
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 7,2 A (Ta), 40 A (Tc) 78W (Tc) Opbouwmontage PG-TDSON-8-1
EDA/CAD-modellen
BSC252N10NSFGATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 43µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
17 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1100 pF @ 50 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
78W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-1
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
25,2mOhm @ 20A, 10V