BSZ018NE2LSATMA1
Productnummer DigiKey
BSZ018NE2LSATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSZ018NE2LSATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSZ018NE2LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSZ018NE2LSATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 25V 23A/40A TSDSON
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 25 V 23 A (Ta), 40 A (Tc) 2,1W (Ta), 69W (Tc) Opbouwmontage PG-TSDSON-8-FL
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSZ018NE2LSATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
39 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2800 pF @ 12 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2,1W (Ta), 69W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
25 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TSDSON-8-FL
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,8mOhm @ 30A, 10V