BSZ028N04LSATMA1
Productnummer DigiKey
448-BSZ028N04LSATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BSZ028N04LSATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BSZ028N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSZ028N04LSATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 21A/40A TSDSON
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 21 A (Ta), 40 A (Tc) 2,1W (Ta), 63W (Tc) Opbouwmontage PG-TSDSON-8-FL
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSZ028N04LSATMA1 Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,8mOhm @ 20A, 10V
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
32 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2300 pF @ 20 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2,1W (Ta), 63W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TSDSON-8-FL
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V