BSZ050N03LSGATMA1 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BSZ050N03LSGATMA1 |
Beschrijving | MOSFET N-CH 30V 16A/40A 8TSDSON |
Standaard levertijd fabrikant | 61 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 30 V 16 A (Ta), 40 A (Tc) 2,1W (Ta), 50W (Tc) Opbouwmontage PG-TSDSON-8 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 2,2V @ 250µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 35 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (max.) ±20V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 2800 pF @ 15 V |
Status onderdeel Actief | Vermogensdissipatie (max.) 2,1W (Ta), 50W (Tc) |
FET-type | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Technologie | Type montage Opbouwmontage |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 30 V | Apparaatpakket leverancier PG-TSDSON-8 |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Verpakking / doos |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 4,5V, 10V | Basisproductnummer |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 5mOhm @ 20A, 10V |