BSZ097N04LSGATMA1
Productnummer DigiKey
BSZ097N04LSGATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSZ097N04LSGATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSZ097N04LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSZ097N04LSGATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 12A/40A 8TSDSON
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 12 A (Ta), 40 A (Tc) 2,1W (Ta), 35W (Tc) Opbouwmontage PG-TSDSON-8
EDA/CAD-modellen
BSZ097N04LSGATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 14µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
24 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1900 pF @ 20 V
Vermogensdissipatie (max.)
2,1W (Ta), 35W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TSDSON-8
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
9,7mOhm @ 20A, 10V