BSZ150N10LS3GATMA1 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Op voorraad: 9.889
Gegevensblad
N-kanaal 100 V 40 A (Tc) 2,1W (Ta), 63W (Tc) Opbouwmontage PG-TSDSON-8
BSZ150N10LS3GATMA1
Productnummer DigiKey
BSZ150N10LS3GATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BSZ150N10LS3GATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSZ150N10LS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSZ150N10LS3GATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 40A 8TSDSON
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSZ150N10LS3GATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,1V @ 33µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
35 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2500 pF @ 50 V
Vermogensdissipatie (max.)
2,1W (Ta), 63W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TSDSON-8
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
15mOhm @ 20A, 10V