ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1 |
Beschrijving | TVS DIODE 5.3VWM 15V PGTSLP37 |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 15V Klem 3A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage PG-TSLP-3-7 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1 Modellen |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 3A (8/20µs) |
Fabr. | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen General Purpose |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Capaciteit bij frequentie 0,4pF @ 1MHz |
Type Zener | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Unidirectionele kanalen 2 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - sper doorslag (typ.) 5,3V (max.) | Verpakking / doos SC-101, SOT-883 |
Spanning - doorslag (min.) 6V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 15V | Basisproductnummer |