ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
Productnummer DigiKey
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
Beschrijving
TVS DIODE 5.3VWM 15V PGTSLP37
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15V Klem 3A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage PG-TSLP-3-7
EDA/CAD-modellen
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1 Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
3A (8/20µs)
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Capaciteit bij frequentie
0,4pF @ 1MHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
2
Spanning - sper doorslag (typ.)
5,3V (max.)
Verpakking / doos
SC-101, SOT-883
Spanning - doorslag (min.)
6V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
15V