EVAL3KW50VPSUTOBO1
Productnummer DigiKey
448-EVAL3KW50VPSUTOBO1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EVAL3KW50VPSUTOBO1
Beschrijving
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Categorie
Spanning - uitgang
50V
Fabrikant
Infineon Technologies
Stroom - uitgang
60A
Verpakking
Bulk
Spanning - ingang
180 ~ 275VAC