FF2MR12KM1HOSA1
Productnummer DigiKey
448-FF2MR12KM1HOSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FF2MR12KM1HOSA1
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 1200V 500A AG-62MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 1200V (1,2kV) 500 A (Tc) Chassismontage AG-62MM
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FF2MR12KM1HOSA1 Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,13mOhm @ 500A, 15V
Fabrikant
Infineon Technologies
Vgs(th) (max.) bij Id
5,15V @ 224mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
1340nC @ 15V
Verpakking
Tray
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
39700pF @ 800V
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Siliciumcarbide (SiC)
Type montage
Chassismontage
Configuratie
2 N-kanaal (halve brug)
Verpakking / doos
Module
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200V (1,2kV)
Apparaatpakket leverancier
AG-62MM
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
500 A (Tc)