FS100R12PT4BOSA1
Productnummer DigiKey
FS100R12PT4BOSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FS100R12PT4BOSA1
Beschrijving
IGBT MOD 1200V 135A 500W MOD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Module Trench Field Stop Driefasenomvormer 1200 V 135 A 500 W Chassismontage Module
Categorie
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,15V @ 15V, 100A
Fabrikant
Infineon Technologies
Stroom - collector drempel (max.)
1 mA
Serie
Ingangscapaciteit (Cies) bij Vce
6.3 nF @ 25 V
Verpakking
Tray
Ingang
Standard
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
NTC-thermistor
Ja
Type IGBT
Trench Field Stop
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Configuratie
Driefasenomvormer
Type montage
Chassismontage
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
1200 V
Verpakking / doos
Module
Stroom - collector (Ic) (max.)
135 A
Apparaatpakket leverancier
Module
Vermogen - max.
500 W