FS150R12PT4BOSA1
Productnummer DigiKey
448-FS150R12PT4BOSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FS150R12PT4BOSA1
Beschrijving
IGBT MOD 1200V 200A 680W MOD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Module Trench Field Stop Driefasenomvormer 1200 V 200 A 680 W Chassismontage Module
Categorie
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2,15V @ 15V, 150A
Fabrikant
Infineon Technologies
Stroom - collector drempel (max.)
1 mA
Serie
Ingangscapaciteit (Cies) bij Vce
9.35 nF @ 25 V
Verpakking
Tray
Ingang
Standard
Status onderdeel
Actief
NTC-thermistor
Ja
Type IGBT
Trench Field Stop
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Configuratie
Driefasenomvormer
Type montage
Chassismontage
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
1200 V
Verpakking / doos
Module
Stroom - collector (Ic) (max.)
200 A
Apparaatpakket leverancier
Module
Vermogen - max.
680 W