IDH10SG60CXKSA1 is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Infineon Technologies
Op voorraad: 312
Gegevensblad
Similar
SMC Diode Solutions
Op voorraad: 168
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 88
Dioden 600 V 10A Through-hole PG-TO220-2-2
IDH10SG60CXKSA1
Productnummer DigiKey
IDH10SG60CXKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IDH10SG60CXKSA1
Beschrijving
DIODE SIL CARB 600V 10A PGTO2202
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
90 µA @ 600 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
290pF @ 1V, 1MHz
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO220-2-2
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
2.1 V @ 10 A