IDH12G65C5XKSA2
Productnummer DigiKey
448-IDH12G65C5XKSA2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IDH12G65C5XKSA2
Beschrijving
DIODE SIL CARB 650V 12A PGTO2201
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 12A Through-hole PG-TO220-2-1
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Stroom - sper lekkage bij Vr
190 µA @ 650 V
Capaciteit bij Vr, F
360pF @ 1V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO220-2-1
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
12A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.7 V @ 12 A