IMBF170R650M1XTMA1
Productnummer DigiKey
448-IMBF170R650M1XTMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IMBF170R650M1XTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IMBF170R650M1XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IMBF170R650M1XTMA1
Beschrijving
SICFET N-CH 1700V 7.4A TO263-7
Standaard levertijd fabrikant
49 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1700 V 7,4 A (Tc) 88W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-7-13
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IMBF170R650M1XTMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,7V @ 1,7mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
8 nC @ 12 V
Serie
Vgs (max.)
+20V, -10V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
422 pF @ 1000 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
88W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1700 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO263-7-13
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
12V, 15V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
650mOhm @ 1,5A, 15V