IMZA65R020M2HXKSA1
Productnummer DigiKey
448-IMZA65R020M2HXKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IMZA65R020M2HXKSA1
Beschrijving
SILICON CARBIDE MOSFET
Standaard levertijd fabrikant
61 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 83 A (Tc) 273W (Tc) Through-hole PG-TO247-4-8
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,6V @ 9,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
57 nC @ 18 V
Serie
Vgs (max.)
+23V, -7V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2038 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
273W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO247-4-8
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V, 20V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
18mOhm @ 46,9A, 20V