IMZC120R078M2HXKSA1
Productnummer DigiKey
448-IMZC120R078M2HXKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IMZC120R078M2HXKSA1
Beschrijving
SICFET N-CH 1200V 28A TO247
Standaard levertijd fabrikant
49 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 28 A (Tc) 143W (Tc) Through-hole PG-TO247-4-17
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IMZC120R078M2HXKSA1 Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
78mOhm @ 9A, 18V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
5,1V @ 2,8mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
21 nC @ 18 V
Vgs (max.)
+23V, -7V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
700 pF @ 800 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
143W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PG-TO247-4-17
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
15V, 18V