IPA60R125CPXKSA1 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
STMicroelectronics
Op voorraad: 1.078
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 51
Gegevensblad
Similar
Op voorraad: 702
Op voorraad: 264
N-kanaal 650 V 25 A (Tc) 35W (Tc) Through-hole PG-TO220-FP
IPA60R125CPXKSA1
Productnummer DigiKey
IPA60R125CPXKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPA60R125CPXKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 25A TO220-FP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
IPA60R125CPXKSA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 1,1mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
70 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2500 pF @ 100 V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Vermogensdissipatie (max.)
35W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO220-FP
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
125mOhm @ 16A, 10V