IPA60R165CPXKSA1 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
STMicroelectronics
Op voorraad: 185
Gegevensblad
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Op voorraad: 835
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 790
IXYS
Op voorraad: 273
Vishay Siliconix
Op voorraad: 1.933
Vishay Siliconix
Op voorraad: 5.136
STMicroelectronics
Op voorraad: 867
Op voorraad: 838
Op voorraad: 365
Op voorraad: 875
Op voorraad: 83
Op voorraad: 922
Op voorraad: 974
Op voorraad: 379
N-kanaal 600 V 21 A (Tc) 34W (Tc) Through-hole PG-TO220-FP
IPA60R165CPXKSA1
Productnummer DigiKey
IPA60R165CPXKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPA60R165CPXKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 21A TO220-FP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
IPA60R165CPXKSA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 660µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
52 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2000 pF @ 100 V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Vermogensdissipatie (max.)
34W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO220-FP
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
165mOhm @ 12A, 10V