IPB017N10N5LFATMA1
Productnummer DigiKey
IPB017N10N5LFATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPB017N10N5LFATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPB017N10N5LFATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPB017N10N5LFATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 180A TO263-7
Standaard levertijd fabrikant
43 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 180 A (Tc) 313W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-7
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPB017N10N5LFATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,1V @ 270µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
195 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
840 pF @ 50 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
313W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO263-7
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,7mOhm @ 100A, 10V