IPB020N08N5ATMA1
Productnummer DigiKey
IPB020N08N5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPB020N08N5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPB020N08N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPB020N08N5ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 80 V 120 A (Tc) 300W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-3
EDA/CAD-modellen
IPB020N08N5ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 208µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
166 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
12100 pF @ 40 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
300W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
80 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO263-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2mOhm @ 100A, 10V