IPB039N10N3GATMA1
Productnummer DigiKey
IPB039N10N3GATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPB039N10N3GATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPB039N10N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPB039N10N3GATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 160A TO263-7
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 160 A (Tc) 214W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-7
EDA/CAD-modellen
IPB039N10N3GATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 160µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
117 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
8410 pF @ 50 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
214W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO263-7
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,9mOhm @ 100A, 10V