IPB048N15N5LFATMA1
Productnummer DigiKey
IPB048N15N5LFATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPB048N15N5LFATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPB048N15N5LFATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPB048N15N5LFATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 150V 120A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 150 V 120 A (Tc) 313W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-3
EDA/CAD-modellen
IPB048N15N5LFATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,9V @ 255µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
84 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
380 pF @ 75 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
313W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
150 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO263-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,8mOhm @ 100A, 10V