IPB100N10S305ATMA1
Productnummer DigiKey
IPB100N10S305ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPB100N10S305ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPB100N10S305ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPB100N10S305ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 100V 100A TO263-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 100 A (Tc) 300W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-3-2
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
176 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
11570 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
300W (Tc)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C