IPB65R045C7ATMA2
Productnummer DigiKey
IPB65R045C7ATMA2TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPB65R045C7ATMA2CT-ND - Cut Tape (CT)
IPB65R045C7ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPB65R045C7ATMA2
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 46A TO263-3
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 46 A (Tc) 227W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPB65R045C7ATMA2 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 1,25mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
93 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4340 pF @ 400 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
227W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO263-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
45mOhm @ 24,9A, 10V