IPB65R145CFD7AATMA1
Productnummer DigiKey
448-IPB65R145CFD7AATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IPB65R145CFD7AATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPB65R145CFD7AATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPB65R145CFD7AATMA1
Beschrijving
AUTOMOTIVE_COOLMOS PG-TO263-3
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 17 A (Tc) 98W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-3
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
36 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1694 pF @ 400 V
Vermogensdissipatie (max.)
98W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
145mOhm @ 8,5A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 420µA