IPB65R310CFDAATMA1
Productnummer DigiKey
448-IPB65R310CFDAATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IPB65R310CFDAATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPB65R310CFDAATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPB65R310CFDAATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 11.4A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 11,4 A (Tc) 104,2W (Tc) Opbouwmontage PG-TO263-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPB65R310CFDAATMA1 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
41 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1110 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
104,2W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
310mOhm @ 4,4A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 440µA