IPD031N03LGATMA1
Productnummer DigiKey
IPD031N03LGATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPD031N03LGATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD031N03LGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD031N03LGATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 90A TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 90 A (Tc) 94W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3-11
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPD031N03LGATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,2V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
51 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5300 pF @ 15 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
94W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO252-3-11
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,1mOhm @ 30A, 10V