IPD053N06NATMA1
Productnummer DigiKey
IPD053N06NATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPD053N06NATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD053N06NATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD053N06NATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 18A/45A TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 18 A (Ta), 45 A (Tc) 3W (Ta), 83W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3
EDA/CAD-modellen
IPD053N06NATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,8V @ 36µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
27 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2000 pF @ 30 V
Vermogensdissipatie (max.)
3W (Ta), 83W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO252-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
5,3mOhm @ 45A, 10V