IPD053N06NATMA1 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | IPD053N06NATMA1 |
Beschrijving | MOSFET N-CH 60V 18A/45A TO252-3 |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | N-kanaal 60 V 18 A (Ta), 45 A (Tc) 3W (Ta), 83W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | IPD053N06NATMA1 Modellen |
Categorie | Vgs(th) (max.) bij Id 2,8V @ 36µA |
Fabr. | Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs 27 nC @ 10 V |
Serie | Vgs (max.) ±20V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds 2000 pF @ 30 V |
Status onderdeel Actief | Vermogensdissipatie (max.) 3W (Ta), 83W (Tc) |
FET-type | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technologie | Type montage Opbouwmontage |
Spanning ontlading-bron (Vdss) 60 V | Apparaatpakket leverancier PG-TO252-3 |
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C | Verpakking / doos |
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V | Basisproductnummer |
Rds aan (max.) bij Id, Vgs 5,3mOhm @ 45A, 10V |