IPD30N03S2L10ATMA1 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Infineon Technologies
Op voorraad: 4.397
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 103
N-kanaal 30 V 30 A (Tc) 100W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3-11
IPD30N03S2L10ATMA1
Productnummer DigiKey
448-IPD30N03S2L10ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD30N03S2L10ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 30A TO252-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
42 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1200 pF @ 25 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Vermogensdissipatie (max.)
100W (Tc)
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C