IPD50N03S207ATMA1 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 17.532
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 56.790
Gegevensblad
Taiwan Semiconductor Corporation
N-kanaal 30 V 50 A (Tc) 136W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3-11
IPD50N03S207ATMA1
Productnummer DigiKey
448-IPD50N03S207ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IPD50N03S207ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPD50N03S207ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD50N03S207ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 50A TO252-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
IPD50N03S207ATMA1 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
68 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2000 pF @ 25 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogensdissipatie (max.)
136W (Tc)
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PG-TO252-3-11
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
7,3mOhm @ 50A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 85µA