IPD50N06S2L13ATMA2
Productnummer DigiKey
448-IPD50N06S2L13ATMA2TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IPD50N06S2L13ATMA2CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPD50N06S2L13ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD50N06S2L13ATMA2
Beschrijving
MOSFET N-CH 55V 50A TO252-31
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 55 V 50 A (Tc) 136W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3-11
EDA/CAD-modellen
IPD50N06S2L13ATMA2 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
69 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1800 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
136W (Tc)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
55 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
12,7mOhm @ 34A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 80µA