IPD80R2K7C3AATMA1
Productnummer DigiKey
448-IPD80R2K7C3AATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IPD80R2K7C3AATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPD80R2K7C3AATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD80R2K7C3AATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 800 V 2 A (Tc) 42W (Tc) Opbouwmontage
EDA/CAD-modellen
IPD80R2K7C3AATMA1 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
1.5 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
290 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
42W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
800 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA (DPAK)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,7Ohm @ 1,2A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
3,9V @ 250µA