IPD80R600P7ATMA1
Productnummer DigiKey
IPD80R600P7ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPD80R600P7ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD80R600P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD80R600P7ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 800V 8A TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 800 V 8 A (Tc) 60W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3
EDA/CAD-modellen
IPD80R600P7ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 170µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
20 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
570 pF @ 500 V
Vermogensdissipatie (max.)
60W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
800 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO252-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
600mOhm @ 3,4A, 10V