IPD90N03S4L03ATMA1
Productnummer DigiKey
IPD90N03S4L03ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPD90N03S4L03ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD90N03S4L03ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPD90N03S4L03ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 90A TO252-3
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 90 A (Tc) 94W (Tc) Opbouwmontage PG-TO252-3-11
EDA/CAD-modellen
IPD90N03S4L03ATMA1 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
75 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±16V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5100 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
94W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PG-TO252-3-11
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
3,3mOhm @ 90A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
2,2V @ 45µA