IPG20N06S2L35AATMA1
Productnummer DigiKey
IPG20N06S2L35AATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPG20N06S2L35AATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPG20N06S2L35AATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPG20N06S2L35AATMA1
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 55V 20A 8TDSON
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 55V 20 A (Tc) 65W Opbouwmontage, wettable flank PG-TDSON-8-10
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPG20N06S2L35AATMA1 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2V @ 27µA
Fabrikant
Infineon Technologies
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
23nC @ 10V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
790pF @ 25V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen - max.
65W
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Soort
Automotive
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Kwalificatie
AEC-Q101
FET-kenmerk
Logic level-poort
Type montage
Opbouwmontage, wettable flank
Spanning ontlading-bron (Vdss)
55V
Verpakking / doos
8-PowerVDFN
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
20 A (Tc)
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-10
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
35mOhm @ 15A, 10V