IPG20N10S4L35ATMA1
Productnummer DigiKey
IPG20N10S4L35ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPG20N10S4L35ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPG20N10S4L35ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPG20N10S4L35ATMA1
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 100V 20A 8TDSON
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 100V 20A 43W Opbouwmontage PG-TDSON-8-4
EDA/CAD-modellen
IPG20N10S4L35ATMA1 Modellen
Vgs(th) (max.) bij Id
2,1V @ 16µA
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
17,4nC @ 10V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1105pF @ 25V
Vermogen - max.
43W
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100V
Verpakking / doos
8-PowerVDFN
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
20A
Apparaatpakket leverancier
PG-TDSON-8-4
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
35mOhm @ 17A, 10V