IPI60R099CPXKSA1 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Infineon Technologies
Op voorraad: 558
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
N-kanaal 600 V 31 A (Tc) 255W (Tc) Through-hole PG-TO262-3
AUIRFSL6535
TO-262-3
IPI60R099CPXKSA1
Productnummer DigiKey
448-IPI60R099CPXKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPI60R099CPXKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 31A TO262-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
IPI60R099CPXKSA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 1,2mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
80 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2800 pF @ 100 V
Status onderdeel
Verouderd
Vermogensdissipatie (max.)
255W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO262-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
99mOhm @ 18A, 10V