IPL60R360P6SATMA1
Productnummer DigiKey
IPL60R360P6SATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPL60R360P6SATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPL60R360P6SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPL60R360P6SATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 11.3A 8THINPAK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 11,3 A (Tc) 89,3W (Tc) Opbouwmontage 8-ThinPak (5x6)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPL60R360P6SATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4,5V @ 370µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
22 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1010 pF @ 100 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
89,3W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
8-ThinPak (5x6)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
360mOhm @ 4,5A, 10V