IPN60R2K1CEATMA1
Productnummer DigiKey
IPN60R2K1CEATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPN60R2K1CEATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPN60R2K1CEATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPN60R2K1CEATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 3.7A SOT223
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 3,7 A (Tc) 5W (Tc) Opbouwmontage PG-SOT223-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPN60R2K1CEATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 60µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
6.7 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
140 pF @ 100 V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Vermogensdissipatie (max.)
5W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
PG-SOT223-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
2,1Ohm @ 800mA, 10V