IPP019N08NF2SAKMA1
Productnummer DigiKey
448-IPP019N08NF2SAKMA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPP019N08NF2SAKMA1
Beschrijving
TRENCH 40<-<100V
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 80 V 32A (Ta), 191A (Tc) 3,8W (Ta), 250W (Tc) Through-hole PG-TO220-3
EDA/CAD-modellen
IPP019N08NF2SAKMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 194µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
186 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
8700 pF @ 40 V
Vermogensdissipatie (max.)
3,8W (Ta), 250W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
80 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,9mOhm @ 100A, 10V