IPP050N03LF2SAKSA1
Productnummer DigiKey
448-IPP050N03LF2SAKSA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPP050N03LF2SAKSA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 50A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 21A (Ta), 53A (Tc) 3,8W (Ta), 65W (Tc) Through-hole PG-TO220-3-U05
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPP050N03LF2SAKSA1 Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,95mOhm @ 30A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
2,35V @ 30µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
32 nC @ 10 V
Verpakking
Buis
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1400 pF @ 15 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
3,8W (Ta), 65W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
PG-TO220-3-U05
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V