IPP050N10NF2SAKMA1
Productnummer DigiKey
448-IPP050N10NF2SAKMA1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPP050N10NF2SAKMA1
Beschrijving
TRENCH >=100V
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 100 V 19,4A (Ta), 110A (Tc) 3,8W (Ta), 150W (Tc) Through-hole PG-TO220-3
EDA/CAD-modellen
IPP050N10NF2SAKMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 84µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
76 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3600 pF @ 50 V
Vermogensdissipatie (max.)
3,8W (Ta), 150W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
100 V
Apparaatpakket leverancier
PG-TO220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
5mOhm @ 60A, 10V