IPT012N08N5ATMA1
Productnummer DigiKey
IPT012N08N5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
IPT012N08N5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPT012N08N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPT012N08N5ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 80V 300A 8HSOF
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 80 V 300 A (Tc) 375W (Tc) Opbouwmontage PG-HSOF-8-1
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
IPT012N08N5ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 280µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
223 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
17000 pF @ 40 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
375W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
80 V
Apparaatpakket leverancier
PG-HSOF-8-1
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,2mOhm @ 150A, 10V